Vaša cesta k prosperite

CHEREAU

Preprava s regulovanou teplotou zahŕňa nielen rýchlo sa kaziaci tovar určený pre ľudskú spotrebu, ale aj citlivé výrobky farmaceutického a chemického priemyslu,  ktoré vyžadujú izotermické vozidlá veľmi vysokej kvality. Karosérie izotermických vozidiel okrem mechanických vlastností musia zaručiť aj dobré tepelnoizolačné vlastnosti, zabezpečujúce čo najnižšiu dobu chladenia. Izotermický výkon nesmie viesť k významnému zvyšovaniu spotreby paliva a k rýchlejšiemu zastarávaniu chladiacej jednotky. Izotermické karosérie INOGAM od spoločnosti CHEREAU spĺňajú tieto požiadavky.

CHERERAU je od začiatku 50-tych rokov priekopníkom v oblasti výroby a technologického rozvoja izotermických vozidiel. Vyrába a vyvíja len chladiarenské vozidlá a neustále si udržuje pozíciu lídra . Výrobný závod patrí k najmodernejším v Európe a nepochybne prispieva k pozícii hlavného európskeho výrobcu chladiarenských vozidiel.

Izotermické vozidlá CHEREAU napĺňajú očakávania klientov v oblastiach tepelnoizolačných vlastností, prevádzkových nákladov, životnosti, zostatkovej hodnoty a úcty k životnému prostrediu. Izotermické vozidlá Chereau poskytujú najnižšie celkové prevádzkové náklady (podvozok, karoséria, chladiaca jednotka) na trhu. Zníženie doby chladenia a prevádzky umožňuje priemernú úsporu až 850 l ročne, čím sa znižujú  dopady na životné prostredie.

CHEREAU predstavuje svet plný vášne a dokonalosti, kde rozdiel spočíva v malých detailoch.

  • Chereau podvozok je špeciálne navrhnutý a vyvinutý na chladiarenské karosérie. Významne prispieva k lepšiemu priľnutiu vozidla k ceste a k celkovej bezpečnosti. Podvozok Chereau značne znižuje náklady na údržbu karosérie.
  • Polyester predstavuje najsilnejší kompozitný materiál pre izotermické karosérie. Je pevný a silný s vynikajúcim izotermickým výkonom, odolný voči zafarbeniu, vonkajším a vnútorným nárazom, ľahko sa udržuje a opravuje a taktiež zaručuje vysokú úroveň hygieny. Tento materiál je plne kompatibilný so všetkými priemyselným čistiacimi prostriedkami, ktoré sa používajú v potravinárskom priemysle, čím je zabezpečená optimálna hygiena.
  • Viac než 500 možných kombinácií vám umožní nastaviť optimálnu konfiguráciu vášho chladiarenského vozidla CHEREAU. Schopnosť navrhnúť najlepšie technické riešenie patrí k základným princípom značky CHEREAU.
  • Každý nový produkt CHEREAU je starostlivo navrhnutý tak, aby obsahoval tie najlepšie systémy aktívnej a pasívnej bezpečnosti, ktoré poskytujú bezpečie a zamedzujú rizikám zranenia. Typickým príkladom je "CHEREAU Nárazník - C", ktorý sa stal základom ochrany pred nárazmi nakladacej rampy. Tento systém poskytuje až  štyri úrovne vonkajšej ochrany karosérie.
LT Trailers s.r.o.
Balkán 53
960 01 Zvolen
N 48.569188, E 19.112169
Tel.: +421 911 538 485
E-mail: ladislav.t@lttrailers.sk
LT Trailers na YouTube

Copyright 2024, LT Trailers, s.r.o.